Помічниця режисера фільму «Раст» подала до суду на Алека Болдвіна через вбивство операторки

Помічниця режисера за сценарієм фільму «Раст» Мемі Мітчелл подала позов проти продюсерів вестерна та актора Алека Болдвіна, який 21 жовтня випадково застрелив під час зйомок операторку Галину Гатчінс. Мітчелл каже, що сценарій картини не передбачав стрілянини у цій сцені, повідомляє BBC.

У позові сказано, що того дня команда мала зняти три великі плани: очі персонажа Болдвіна, пляму крові на плечі актора і мить, коли він дістає револьвер із кобури. На думку Мітчелл, причиною трагедії стала недбалість на знімальному майданчику. Адвокатка помічниці режисера Глорія Оллред звинуватила Болдвіна та продюсерів у недотриманні техніки безпеки. Як зазначає юристка, актор вирішив зіграти у російську рулетку, коли вистрілив із неперевіреної зброї. Мітчелл розповіла, що у мить пострілу знаходилася на відстані 1,2 метра від Болдвіна. Вона ж незабаром після стрілянини викликала поліцію.

Актор поки що не прокоментував новий позов проти себе. Раніше він опублікував в інстаграмі заяви членів знімальної групи про те, що на майданчику були дотримані заходи безпеки.

Це вже другий позов проти Болдвіна у зв’язку зі стріляниною на зйомках, унаслідок якої також було поранено режисера Джоела Соузу. Раніше світлооператор фільму Серж Свєтной подав до суду на актора та інших членів команди, назвавши їхні дії недбалими. Поліція продовжує розслідування справи, звинувачення поки що нікому не пред’явлені.

Нове та Найкраще

6 398

741

637
997
Більше матеріалів