Метавсесвіт та психоделічне мистецтво: Depositphotos назвав головні візуальні тренди 2022 року

Фотобанк Depositphotos випустив щорічний прогноз візуальних тенденцій, які формуватимуть естетику у 2022-му. Компанія попросила експертів зі всього світу поділитися своєю думкою про майбутнє креативної індустрії.

Метавсесвіт. Наступного року діджитал-простір набуде ще більш реалістичного вигляду за допомогою технологій AR та VR. Дизайнери частіше використовуватимуть продумані до дрібниць 3D-елементи і моушн-графіку, що виведе інтерактивність на новий рівень. Для створення сильнішого ефекту присутності проєкти доповнюватимуть звуковим супроводом.

Психоделічне мистецтво. У новому році творці контенту спиратимуться на мотиви 70-х. Бажання втекти від реальності та захопити аудиторію мотивує авторів на експерименти з психоделічним мистецтвом у діджитал-просторі. У графічному дизайні популярні голографічні та зернисті фони, складні абстракції, насичені поєднання яскравих кольорів.

Генеративна музика. Шукати музику стало набагато простіше завдяки рекомендаціям на основі нашої історії пошуку, настрою чи смаку. У найближчому майбутньому творці контенту нададуть аудиторії можливість гіперперсоналізованого досвіду: фонові треки на сайтах та в додатках адаптуватимуться під конкретного користувача.

Естетика 2000-х. Міленіали і покоління Z захоплені естетикою нульових, що дарує відчуття щастя й безтурботності, — як у дитинстві та юності. У новому році творці контенту будуть використовувати пастельні палітри кольорів із рожевим, жовтим, зеленим і синім відтінками. У дизайні та фотографії з’являться ретрофутуристичні мотиви з глянцевим ефектом або плівковою обробкою.

Наукова нефантастика. Технологічні досягнення, на які наукова фантастика надихала вчених у минулому, сьогодні вже є реальністю. Космічні подорожі Стенлі Кубріка та літаючі машини Рідлі Скотта знову актуальні. Темні відтінки й металеві текстури створять нові виміри — такий дизайн приверне увагу аудиторії та змусить замислитися про майбутнє.

Час любові себе. Цей тренд досягне піку популярності у 2022 році. Бренди і художники спільно створюватимуть проєкти, що покращують психічне здоров’я в суспільстві. Фотографи оберуть прості композиції, мінімалістичні колірні рішення та автентичний антураж, показуючи речі у реальному контексті. Такий підхід дозволить заслужити довіру аудиторії й долучитися до розвитку здорового суспільства.

Мистецтво скролітелінгу. Наступного року автори контенту будуть експериментувати з різними елементами — від асиметричних макетів і паралакс-скролінгу до великих шрифтів і 3D-моушн. Для посилення ефекту занурення дизайнери почнуть використовувати hero-відео, захоплюючі аудіотреки і звуки. Але головна умова успішного скролітелінг-проєкту — короткий час завантаження та унікальна історія.

Імерсивний світ. У реальності, що швидко змінюється, бренди постійно шукають нові формати, щоб виділитися на тлі конкурентів. Виробники, які прагнуть вийти за рамки соцмереж, спробують імерсивні діджитал-кампанії: тривимірна анімація, моушн-графіка і змінена перспектива дозволять створити 3D-ілюзії та вразити глядачів.


Фото: Depositphotos

Нове та Найкраще

237

91

284
179
Більше матеріалів