Актор Кріс Нот втратив роль у серіалі «Зрівняльник» після звинувачень у зґвалтуваннях

Американський актор Кріс Нот був виключений із команди телесеріалу «Зрівняльник» (The Equalizer), який виходить на каналі CBS. Виконавець з’явиться ще лише в одному вже знятому епізоді, повідомляє Variety.

У «Зрівняльнику» Нот грав ексдиректора ЦРУ та друга головної героїні. На сьогодні вийшло 17 серій, зараз триває другий сезон. Творці серіалу не уточнили причин виключення актора.

16 грудня в журналі The Hollywood Reporter був опублікований матеріал, у якому дві жінки анонімно звинуватили Кріса Нота у сексуальному насильстві у 2004 та 2015 роках. У своїй заяві 67-річний актор назвав звинувачення «категорично хибними» і сказав, що зустрічі проходили за обопільною згодою.

Сьогодні актриси Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон і Крістін Девіс, виконавиці головних ролей у серіалі «І просто так…», випустили спільну заяву на підтримку жінок, які звинуватили Нота. «Ми глибоко засмучені звинуваченнями на адресу Кріса Нота. Ми підтримуємо жінок, які виступили та поділилися своїм болючим досвідом. Розуміємо, як це важко, і дякуємо їм за це», — сказано у твіті.

сиквел «Сексу у великому місті»

Раніше про відмову співпрацювати з Крісом Нотом оголосило агентство A3 Artists. А виробник тренажерів Peloton видалив рекламний ролик за участю актора — відео вийшло у відповідь на його появу в «І просто так…».

У згаданому матеріалі жінки вказані під псевдонімами Зої та Лілі. Зої, якій зараз сорок, стверджує, що 2004-го актор зґвалтував її у своїй квартирі у Західному Голлівуді, коли їй було 22 роки. За словами Лілі, якій зараз тридцять один, Нот зґвалтував її у своїй нью-йоркській квартирі 2015-го — тоді їй було двадцять п’ять. У статті також є інтерв’ю з тодішніми керівниками Зої, працівниками центру медичної допомоги зґвалтованим і подругою Лілі, які підтверджують слова обох жінок. Крім того, у матеріалі цитують текстові повідомлення, якими Кріс та Лілі обмінювалися в період імовірного нападу.

Нове та Найкраще

6 398

741

637
997
Більше матеріалів