Ще дві жінки звинуватили актора Кріса Нота у домаганнях — уже не анонімно

Американського актора Кріса Нота звинуватили у сексуальних домаганнях ще дві жінки — це кантрі-співачка Ліза Джентіле та Гізер Крістін, яка була дублеркою актриси Крістін Девіс у чотирьох сезонах серіалу «Секс у великому місті». Про це повідомляє Variety.

На пресконференції зі своїм адвокатом Ліза Джентіле розповіла, що знайома з Нотом із 1998 року. Якось після вечері в ресторані 2002-го актор запропонував підвезти її додому, після чого напросився до неї у квартиру. Там, за словами співачки, він майже одразу почав чіплятися до неї: силою притискав до себе, намагався цілувати і торкався її грудей, незважаючи на опір жінки. У результаті Джентіле змогла відштовхнути Нота і сказала: «Ні, я не хочу цього». Актор розлютився й почав голосно обзивати її «сукою», а наступного дня зателефонував і пригрозив зруйнувати її кар’єру, якщо про те, що сталося, хтось дізнається. «Я вважаю, ми маємо притягнути до суду пана Нота, щоб він відповів за скоєне», — наголосила Джентіле.

Що стосується Гізер Крістін, то вона звинуватила виконавця у домаганнях у своєму есе для видання The Independent. За її словами, якось Нот провів рукою по її спині та сідницях, а іншого разу вказав на її колегу і промовив: «Я хочу, щоб її зв’язали, заткнули рота та віднесли до мого трейлера». Жінка назвала поведінку актора на зйомках серіалу «огидною» й «токсичною». «Я наражаю на ризик себе, майбутню роботу у сфері розваг і репутацію, використовуючи своє ім’я для розкриття цієї правди», — написала Крістін.

Раніше дві жінки анонімно звинуватили Кріса Нота у сексуальному насильстві у 2004 та 2015 роках. Незабаром після цього третя жінка, не називаючи свого імені, розповіла виданню The Daily Beast про сексуальне насильство з боку актора у 2010-му. У своїй заяві 67-річний Нот назвав звинувачення «категорично помилковими» і сказав, що зустрічі проходили за згодою.

Актриси Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон і Крістін Девіс, які виконують головні ролі в серіалі «І просто так…» разом із Нотом, заявили про підтримку жінок, що висловилися. Після звинувачень Кріс Нот втратив роль у серіалі «Зрівняльник», із ним також відмовилося співпрацювати акторське агентство A3 Artists.

Нове та Найкраще

6 157

644

575
916
Більше матеріалів