Один із найстаріших пабів Англії збанкрутував через пандемію

У англійському місті Сент-Олбанс через фінансові проблеми був змушений зачинитися один із найстаріших пабів країни — Ye Olde Fighting Cocks. У закладі стверджують, що він був заснований ще у 793 році. Паб пережив війни, голод і бубонну чуму, але не впорався з коронавірусними обмеженнями, пише The Washington Post.

Крісто Тофаллі, керуючий Ye Olde Fighting Cocks останнє десятиліття, розповів, що в умовах пандемії його бізнес постраждав настільки, що не зміг виконати своїх фінансових зобов’язань. «Останні два роки були безпрецедентними для індустрії та змусили здатися всіх нас, хто всіляко намагався тримати на плаву цей іменитий паб», — сказав він.

У компанії Mitchells & Butlers, яка володіє закладом, запевнили, що це не кінець для Ye Olde Fighting Cocks. Там збираються знайти нових керівників, щоб невдовзі знову відкрити його для відвідувачів. На краудфандингу GoFundMe запустили збір коштів з метою врятувати паб. За три дні вдалося зібрати понад 3 тисячі фунтів стерлінгів.

Британська індустрія пабів зазнавала труднощів ще до пандемії, оскільки люди відмовлялися від випивки в таких закладах на користь барів, ресторанів або свого дому. За офіційною статистикою, з 2008 до 2018 року у країні зачинилися понад 11 тисяч пабів, унаслідок чого їхня загальна кількість скоротилася майже на чверть.

Згідно з інформацією на сайті пабу, Ye Olde Fighting Cocks заснували у VIII столітті, а нинішню будівлю звели у XI столітті. Свою назву він отримав завдяки півнячим боям, які проводили там у минулому столітті. Ye Olde Fighting Cocks був визнаний найстарішим пабом в Англії за версією Книги рекордів Гіннесса, однак у 2000-му це звання було втрачено через відсутність суттєвих доказів. Сьогодні за титул найстарішого питного закладу країни змагаються одразу кілька пабів — серед них Ye Olde Man & Scythe у Болтоні та Ye Olde Trip to Jerusalem у Ноттінгемі.


Фото: Wikimedia Commons

«Старі бійцівські півні»

Нове та Найкраще

6 544

789

679
1 051
Більше матеріалів