Українські заклади культури почнуть відновлювати роботу з 1 квітня

В Україні з 1 квітня поступово почнуть відновлювати роботу заклади культури і мистецтв — театри, опери й концертні зали. Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Кожен заклад культури готуватиме свою програму і працюватиме за власним графіком, тому детальні відомості про розклад та наявність квитків будуть доступні на сайтах інституцій. Частина коштів від придбаних квитків піде на допомогу армії й гуманітарну підтримку.

Події відбуватимуться з урахуванням вимог воєнного стану, тому кількість місць може бути обмежена. При вході може здійснюватися поверхневий огляд щодо виявлення заборонених предметів, а у випадку повітряної тривоги глядачі повинні пройти в укриття, розташоване в закладі.

«Культура — це м’яка сила. Вона здатна повернути українців до нормального життя в новій воєнній реальності», — зазначив міністр культури Олександр Ткаченко. За його словами, діячі мистецтв готові працювати нон-стоп, аби полегшити страждання людей від пережитих жахіть війни.

Нещодавно Мінкульт відкрив офіційний рахунок, зібрані кошти з якого підуть на підтримку діяльності закладів культури й мистецтва, креативних індустрій, телебачення і радіо, що постраждали внаслідок війни.


Фото: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької / Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

216

37

294
246
Більше матеріалів