Агенція Magnum Photos випустила першу колекцію NFT до свого 75-річчя

Міжнародна фотоагенція Magnum Photos з нагоди свого 75-річчя створила першу колекцію NFT, куди увійшли знімки з її архіву. Колекція включатиме три добірки по 75 фотографій у кожній, усі вони вийдуть протягом року.

Першу серію підготував мексиканський фотограф Алехандро Картахена, співзасновник спільноти Obscura. «Для цієї добірки я зосередився на компонентах, завдяки яким певні зображення виділяються з-поміж інших, — елементах, до яких повинні прагнути всі фотографи», — пояснює Картахена.

Колекція представлена на маркетплейсі Foundation і включає роботи таких фотографів, як Вернер Бішоф, Бруно Барбе, Брюс Девідсон, Антуан д’Агата, Алессандра Сангвінетті, Мартін Парр та багатьох інших.

Британська фотографка і президентка Magnum Олівія Артур каже, що для агенції світ NFT є захоплюючим і водночас лякаючим. «Ми прагнемо вчитися, експериментувати та розуміти перспективи технології блокчейн і те, як її можна інтегрувати в нашу роботу. Я вірю, що ці інструменти стануть надзвичайно важливими для фотоіндустрії в цілому», — зазначила вона.

Читайте також: «Ми не рекламісти, а свідки швидкоплинного»: Співзасновник агентства Magnum Photos Анрі Картьє-Брессон про роботу фотографа

Magnum Photos — міжнародна фотоагенція, створена 27 квітня 1947 року у Парижі з ініціативи Роберта Капи, Анрі Картьє-Брессона, Джорджа Роджера та Девіда Сеймура. За легендою, назву агенції дала півторалітрова пляшка шампанського (магнум), яку засновники розпили того вечора.

Нове та Найкраще

3 696

35

33
292
Більше матеріалів