На Херсонщині окупанти відключили YouTube та Instagram

Російська окупаційна влада відключила відеосервіс YouTube і соціальну мережу Instagram на території Херсонської області. Про це повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.

«На окупованій частині Херсонщини росіяни заявили про блокування YouTube і Instagram. Намагаються влаштувати тут таке саме болото, як у себе в рф. Не вийде, їм тут залишилось недовго», — написав Хлань.

Територія Херсонської області перебувала під ударами російської армії від початку вторгнення в Україну. У березні ЗСУ втратили контроль над Херсоном, згодом російські війська окупували практично всю область. Росіяни за допомогою колаборантів створюють окупаційні органи влади, викрадають проукраїнських політиків, активістів, журналістів, вбивають і катують цивільних мешканців. Протягом березня місцеві жителі в найбільших містах Херсонщини виходили на мирні демонстрації проти окупації. Громадянські акції спротиву тривають досі. У червні Збройні сили України перейшли в контрнаступ на Херсонщині, визволивши декілька населених пунктів.

28 червня росіяни викрали мера Херсона Ігоря Колихаєва, який лишився у місті попри окупацію. Станом на початок липня гуманітарна ситуація в регіоні залишається важкою. У багатьох населених пунктах немає інтернету та мобільного зв’язку.

З 5 липня почав працювати «уряд Херсонської області», про створення якого окупаційна влада заявила після приїзду першого заступника керівника адміністрації президента РФ Сергія Кірієнка. Загарбники готуються до проведення «референдуму» у Херсоні.

Нове та Найкраще

951

2 404

342
315
Більше матеріалів