Бейонсе змінить текст пісні з нового альбому через критику в інтернеті

Американська виконавиця Бейонсе вирішила змінити текст пісні Heated з її нового альбому Renaissance після того, як трек розкритикували активісти, що захищають права людей з інвалідністю. Про це повідомляє CNN.

У композиції Heated, написаній у співавторстві з канадським репером Дрейком, артистка використала слово spaz — його вважають образливим посиланням на медичний термін «спастична диплегія», що є формою церебрального паралічу. Зокрема, у пісні звучить фраза Spazzin’ on that ass, яку в розмовній мові вживають у значенні «божеволіти». «Слово, яке не було використано з метою нанести шкоду, буде замінено», — йдеться в заяві пресслужби виконавиці.

У червні цього року подібна ситуація виникла за участю іншої американської реперки Ліззо. Її також розкритикували у мережі за використання терміну spaz у пісні Grrrls з її нового альбому Special. Тоді співачка вибачилася за образливу мову і змінила текст композиції.

Австралійська захисниця прав людей з інвалідністю Ханна Дівіні, яка також критикувала Ліззо, негативно відреагувала на нову пісню Бейонсе. «Це було схоже на ляпас мені, спільноті людей з інвалідністю та прогресу, якого ми намагалися досягти з Ліззо», — написала вона.

Альбом Renaissance вийшов 29 липня і став сьомим студійним записом для Бейонсе. За словами артистки, цією платівкою вона намагалася відобразити свій душевний стан під час пандемії COVID-19.

Нове та Найкраще

386

321

142
161
Більше матеріалів