Ще чотири українські проєкти висунули на архітектурну премію Dezeen Awards 2022 — тепер їх дванадцять

Цього тижня медіа про дизайн Dezeen оголосило лонг-листи премії 2022 року — загалом понад тисячу позицій. Українських проєктів у довгому списку премії дванадцять: роботи студій Анастасії Мірзоян, Svitanok, Loft Buro, Expolight, Dzhus і YOD Design. Вісім із них, у категоріях «Інтер’єр» та «Дизайн», опублікували раніше.

Крім того, один український проєкт змагатиметься в категорії «Стійкий інтер’єр» — це кав’ярня Fresh Black у «Рейтарська Circle». Авторами дизайну є Loft Buro. Журі включило проєкт до списку за те, що він вдало вписаний в існуючу радянську будівлю: бар та обсмажувальна машина розташовані в заглибленні, яке раніше було басейном.

Фото: Loft Buro

Ще три позиції зайняла студія Svitanok. Вона змагатиметься за звання найкращої молодої студії року, а її роботи — в категоріях «Найкращий вебсайт для бренду» й «Візуалізація року».

Зображення: Svitanok / Артем Захарченко-Галицький

Суддями премії виступають 93 спеціалісти у сфері архітектури, дизайну, екології та медіа. Серед них архітектори Стефано Боері, Су Фудзімото, Слава Балбек і Сергій Махно.

Уперше Dezeen Awards відбулася у 2018 році. Переможці премії отримують статуетку та публікацію на сайті Dezeen, можуть рекламувати себе як переможці Dezeen Awards. Найкращі проєкти 2022-го оголосять у листопаді.

Нове та Найкраще

1 300

34

189
4 400
Більше матеріалів