У мережі з’явилися фото Depeche Mode, які музиканти зробили на прохання фаната 40 років тому

У 1983 році шанувальник гурту Depeche Mode Брайан Макдоннелл кинув фотоплівку на сцену під час виступу музикантів у Белфасті. Він прикріпив записку зі своєю адресою і попросив зняти кілька фото. Згодом фанат отримав світлини, які учасники гурту зробили за лаштунками сцени. Лише зараз ці кадри опублікувала у фейсбуці сестра чоловіка, пише ВВС.

Брайан помер двадцять років тому від серцевого нападу, коли йому було тридцять сім. Його сестра Енн Макдоннелл каже, що він був фанатом Depeche Mode усе своє життя. «Він навіть не думав, що отримає відповідь. Не знаю, коли саме, але Брайан отримав свою плівку назад. Там були фотографії Depeche Mode», — згадує сестра. Брайан із гордістю демонстрував їх своїм друзям і родині.

Майже через 40 років після того концерту Енн Макдоннелл опублікувала знімки у фейсбук-групі Belfast Concert Photographs of the 1980s. На світлинах музиканти позують і веселяться у приміщенні, схожому на гримерку.

Гурт Depeche Mode був заснований в Англії у 1980 році. Спочатку він складався з Девіда Гаана, Мартіна Гора, Енді Флетчера та Вінса Кларка. У 2020-му колектив включили до Зали слави рок-н-ролу. Після того як у травні 2022-го помер один із засновників, Енді Флетчер, гурт складається з двох учасників — Гаана та Гора.

Нове та Найкраще

469

107

867
341
Більше матеріалів