Знайдений на горищі светр принцеси Діани з вівцями продали за рекордну суму

Червоний светр із вівцями, що належав покійній принцесі Діані, продали на аукціоні Sotheby’s у Нью-Йорку за $1,14 мільйона. Це рекордна сума для будь-якого предмета одягу Леді Ді, пише CNN.

Організатори аукціону спочатку оцінили светр у $50-80 тисяч. Торги були відкриті ще два тижні тому, і до останніх хвилин найбільшою залишалася пропозиція у $200 тисяч. Але зрештою невідомий покупець запропонував уп’ятеро більшу суму.

Цей светр фірми Warm and Wonderful Діана Спенсер одягала на гру в поло у 1981 році. На той момент вона ще не була принцесою, а тільки нареченою принца Чарльза. Оригінальний дизайн із чорною вівцею серед безлічі білих часто називали символом становища Діани у королівській родині, хоча історики моди вважають це перебільшенням.

Незабаром після весілля Чарльза та Діани Букінгемський палац написав листа до Warm and Wonderful про те, що светр зіпсувався і його варто замінити. Фірма надіслала ідентичний, а Діана одягала його в 1983-му. Цей лист був виставлений разом із лотом, а дірочка на светрі послужила доказом того, що він — той самий, перший.

Цієї весни светр знайшли на горищі та вирішили продати. У результаті він приніс більше грошей, ніж інші речі Діани. Наприклад, її автомобіль Ford Escort торік пішов з молотка за $806 тисяч, а хрест із дорогоцінними каменями цього року купила Кім Кардаш’ян за $203 тисячі.

Нове та Найкраще

6 666

829

710
1 097
Більше матеріалів