Мексиканський наркокартель використовує дрони з вибухівкою, щоб атакувати поліцію

Двоє поліцейських зі штату Мічоакан були поранені в результаті того, що на них скинули вибухові пристрої з дронів, повідомляє BBC. Влада вважає, що за нападом стоїть «Картель нового покоління Халіско» — одне з новітніх впливових угруповань Мексики.

У серпні під час затримання членів організації були виявлені подібні безпілотні пристрої, до яких скотчем приробили контейнери з пластичними вибуховими речовинами і шарикопідшипниками. Експерти заявили, що пристрої були розраховані на дистанційний вибух і могли призвести до загибелі людей. Представники правоохоронних органів вважають, що дрони стали новою зброєю у боротьбі картелю проти конкурентів і протистоянні злочинців з поліцією.

Офіцери, які постраждали внаслідок вибуху, прибули на розчищення дороги, що веде до міста Агілілья, — її заблокували члени наркобанди, аби обмежити доступ сил безпеки до штату Мічоакан. За останні кілька тижнів сотні жителів міста у страху залишили його через збройні зіткнення «Картелю нового покоління Халіско» і групи «Об’єднані картелі», що борються за панування в регіоні.

Агілілья — рідне місто «Ель Менчо», одного з найбільш розшукуваних злочинців Мексики і лідера об’єднання «Картелю нового покоління Халіско». За інформацію, яка допоможе у розшуку зловмисника, Управління по боротьбі з наркотиками у США пропонує винагороду в розмірі $10 мільйонів.


Фото: Vijay Barot, Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

6 678

833

711
1 101
Більше матеріалів