У США випадково оголосили в розшук героя хорорів ляльку Чакі та його сина

Департамент громадської безпеки Техасу тричі відправив жителям штату екстрене повідомлення з проханням стежити за лялькою Чакі — вигаданим персонажем хорорів, який одержимий злим духом, повідомляє The Guardian. Уперше Чакі з’явився на екрані в 1988 році у фільмі «Дитячі ігри».

Попередження було відправлене через державну систему Amber Alert, завдяки якій американці отримують повідомлення на мобільний телефон для допомоги в пошуках зниклих дітей.

Жителям Техасу повідомили, що ляльку Чакі підозрюють у викраденні власного сина — ляльки Глена. У сповіщенні підозрюваний у скоєнні злочину описаний як чоловік 28 років з рудим волоссям і блакитними очима, на зріст приблизно 95 сантиметрів. Уточнюють, що він одягнений у синій джинсовий комбінезон, різнокольорову смугасту сорочку і озброєний великим ножем, що відповідає екранному образу ляльки Чакі.

Місцеві жителі спробували з’ясувати, чому їм радять звертати увагу на героя слешерів, — у департаменті розсилку пояснили технічним збоєм. «Це повідомлення є результатом несправності. Ми приносимо вибачення за плутанину, яку воно могло викликати, і докладаємо всіх зусиль, щоб це більше не повторилося», — заявили в організації.

Нове та Найкраще

235

91

282
179
Більше матеріалів