Компанія Pfizer представила вакцину від коронавірусу: її ефективність — більше 90%

Американська компанія Pfizer відрапортувала про успішне завершення проміжних випробувань власної вакцини від COVID-19.

У експерименті взяли участь 43 538 осіб. Частині з них ввели реальну вакцину, частині — імітаційний зразок (плацебо). Виникнення стійкості до вірусу зайняло 28 днів. Після введення вакцини коронавірусом заразилися 94 учасники тестування. Відзначають, що вакцина Pfizer показала ефективність на більш ніж 90%. Щоправда, вона дає лише тимчасовий захист від COVID-19. На який термін, поки не уточнюють.

У разі, якщо ефективність вакцини буде підтверджена на фінальній стадії, Pfizer планує почати її виробництво вже цього року. У 2020-му компанія виготовить 50 мільйонів доз, у 2021-му — 1,3 мільярда.

Pfizer працює в Нью-Йорку з 1849 року. Раніше компанія вже здійснювала проривні відкриття в медицині. Вона винайшла віагру і випустила краплі для очей Visine. Pfizer має представництва в більш ніж 100 країнах світу, серед яких США, Велика Британія, Франція, Італія, Нідерланди, Німеччина та інші.

Нагадаємо, данських норок хочуть приспати через поширення коронавірусу, що мутує, а вчені зі США працюють над додатком, який визначає заражених за кашлем.


Фото: Jakub Porzycki / NurPhoto / NurPhoto VIA AFP

Нове та Найкраще

6 399

741

637
997
Більше матеріалів