Шведський сайт випадково використав знімок з «Гарольдом, який приховує біль» для призову до вакцинації

Шведська організація охорони здоров’я випадково розмістила на своєму сайті фотографію «Гарольда, який приховує біль» із закликом пенсіонерів до вакцинації — пізніше зображення видалили, повідомляє Reuters. Співробітники використовували стоковий знімок 76-річного жителя Угорщини Андраша Арато, навіть не здогадуючись, що він герой популярних мемів і є одним із найбільш упізнаваних людей в інтернеті.

Арато прославився у 2011 році завдяки серії знімків із незвичайним виразом обличчя — здається, що за натягнутою посмішкою чоловіка ховається внутрішній біль. Сам Арато спокійно ставиться до популярності в мережі, виступив із доповіддю на TED Talks, спілкується з підписниками та продовжує зніматися в рекламі.

Знімок Арато опублікували на сайті, де жителі Стокгольма можуть записатися в чергу на вакцинацію. Зображення скачали з бази фотоагентства. В організації підкреслюють, що не знали про меми з літнім чоловіком, поки не отримали відгук від користувачів соцмереж, — фотографію довелося замінити, щоб не перетворювати медичну процедуру на жарт.

«За нашими оцінками, публікація зображення, яке саме по собі не вводить людей в оману і не є недоречним, не підриває довіру населення до вакцинації від COVID-19», — підкреслюють співробітники сфери охорони здоров’я.

Нове та Найкраще

6 158

644

575
916
Більше матеріалів