Іггі Поп уперше виступить в Україні

Іггі Поп став хедлайнером музичного фестивалю UPark 2022, про це повідомили на сторінці події. 15 липня артист, якого називають «хрещеним батьком панк-року та гранжу», вперше виступить в Україні. Також цього дня на сцені з’являться американський рок-гурт Gogol Bordello і британський колектив Frank Carter & The Rattlesnakes.

Наприкінці 1960-х Іггі Поп став вокалістом гурту The Stooges — у цей період почав формуватися його музичний стиль, який у майбутньому вплинув на жанри хард-рок та панк-рок.

The Stooges набули популярності завдяки своїм скандальним виступам, під час яких Іггі Поп роздягався та стрибав зі сцени в натовп, ображав глядачів і танцював, імітуючи рухи мавпи. У 2010 році колектив включили до Зали слави рок-н-ролу.

Після розпаду The Stooges та лікування від наркозалежності у 1977-му артист розпочав сольну кар’єру, випустивши платівки The Idiot і Lust for Life, які спродюсував Девід Боуї.

Згодом Іггі Поп представив слухачам ще шістнадцять альбомів, останній з яких, Free, вийшов у вересні 2019 року. Значний вплив виконавця на музику відзначали Нік Кейв, Джек Вайт, Курт Кобейн, гурти Red Hot Chili Peppers та Nine Inch Nails. У 2020-му Іггі Попу вручили премію «Греммі» за внесок в індустрію звукозапису.


Фото: Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

562

140

298
521
Більше матеріалів