Херсонська єпархія ПЦУ будує храм із пінопласту

Єпархія Української православної церкви за кілька годин спорудила в Херсоні храм із пінопласту. «Стіни, покрівля та купол Воскресенського храму успішно зведені за неповний день 3 липня. Різних робіт ще сила-силенна, однак будівля церкви — є», — повідомив секретар Херсонської єпархії ПЦУ Іоанн Замараєв.

У єпархії уточнили, що звернулися до сучасної технології будівництва і використали для основи пінополістирол. Матеріал, промислове виробництво якого почалося в Німеччині у 1930-х, застосовують як утеплювач або середній шар огороджувальної конструкції споруди, а також задіюють при будівництві доріг.

Конструкцію храму Воскресіння Христового планують зміцнити і покрити твердою цементною оболонкою. Якщо метод себе виправдає, його можуть використовувати при спорудженні більш дешевих і полегшених релігійних будівель. Зведення храму проводять на пожертви прихожан, роботи мають намір повністю завершити до кінця року. На будівельному майданчику вже відслужили подячний молебень за участю єпископа Херсонського і Таврійського Никодима.

Нове та Найкраще

6 537

786

676
1 050
Більше матеріалів