Клуб на Кирилівській відкриває концертний майданчик

Тепер тут проходитимуть не тільки вечірки, а й виставки, перформанси, концерти.

Київський клуб , також відомий як «клуб на Кирилівській», анонсував відкриття Concert Hall. Перша виставка NONDUAL стартує тут уже 29 жовтня і триватиме до 27 листопада: на ній покажуть інсталяцію з використанням генеративних аудіо- та візуальних технологій.

На концерті-відкритті виступить нідерландський артист Альберт ван Аббе, який досліджує електронну музику вже близько 20 років. Разом з ним на препарованому роялі зіграє турецько-німецька електронна артистка Nene H. Раніше вона кілька разів приїздила до Києва з діджей-сетами, а також випустила спільну з українкою Poly Chain платівку на лейблі клубу ∄ Standard Deviation.

Запис дебютного концерту стане основою для генерування нового матеріалу протягом усього часу, поки триватиме виставка. При цьому кожні четвер і п’ятницю тут будуть проходити нові концерти. Уже анонсували виступ українських електронних продюсерів: Voin Oruwu — 29 жовтня і Zavoloka — 30 жовтня. На завершальній вечірці електронний лайв зіграє Byetone, засновник лейблу Raster.

Вартість входу на виставку — 150 гривень, а на концерти — 690 гривень; купити квитки можна лише онлайн. У просторі дозволять перебувати тільки в масці, кількість відвідувачів також буде обмежена згідно з карантинними нормами. Уперше на території ∄ можна буде фотографувати, але це стосується тільки виставкового простору.

Клуб ∄ з’явився на Подолі минулого літа і повноцінно відкрився вже восени 2019-го. Простір позиціонується як небінарний. Сюди запрошували грати електронників із різних країн, а також українських артистів. Узимку клуб випустив зін з інтерв’ю та знімками українських фотографів, серед яких Саша Курмаз, Антон Шебетко, Валентин Бо, Поліна Карпова, Яна Франц та інші.


Фото: Яна Франц

Нове та Найкраще

3 395

65

98
5 283
Більше матеріалів