Репер Lil Uzi Vert імплантував собі в чоло рожевий діамант вартістю $24 мільйони

Американський репер Lil Uzi Vert (справжнє ім’я — Саймір Вудс) вирішив не просто придбати рідкісний рожевий діамант вартістю $24 мільйони, а буквально зробити його частиною свого тіла. Виконавець імплантував 10-каратний камінь собі в чоло, повідомляє Dazed.

26-річний музикант придбав діамант у нью-йоркського ювеліра Еліота Еліанте. У своєму твіттері репер уточнив, що не одразу зміг зібрати потрібну суму, оскільки вона перевищує вартість його будинку і всіх машин, у тому числі Bugatti. «Цей камінь коштує настільки дорого, що я плачу за нього з 2017 року. Тоді я вперше побачив справжній рожевий діамант. Багато кешу на моєму обличчі», — написав Lil Uzi Vert.

Репер підтвердив, що успішно імплантував камінь, і показав, як тепер виглядає його чоло. Артист упевнений, що з часом набряк спаде і не буде ніяких дискомфортних відчуттів. Шанувальники репера вважають, що його новий образ — відсилка до персонажів аніме з кристалами на обличчі або героїв коміксів Marvel. Дехто впевнений, що така мода небезпечна для здоров’я і $24 мільйонам можна було знайти набагато практичніше застосування.

Нове та Найкраще

5 791

475

492
802
Більше матеріалів