LinkedIn запустив сервіс, який підбере роботу на основі навичок здобувача

Соцмережа LinkedIn запустила новий інструмент Career Explorer, який допомагає знайти роботу виходячи з навичок і досвіду здобувача. Наразі бета-версія доступна тільки англійською мовою, але в майбутньому додадуться інші, пише ain.ua з посиланням на TechCrunch.

Цей інструмент зіставляє навички людини з професіями, які вона, можливо, не розглядала б, а потім дає рекомендації щодо того, чому потрібно ще навчитися, щоб підходити роботодавцю.

LinkedIn навів такий приклад використання Career Explorer. У офіціанта та фахівця з обслуговування клієнтів необхідні навички збігаються на 71%, обидва взаємодіють з людьми. Career Explorer може запропонувати офіціантові пройти додаткове навчання на LinkedIn, щоб вивчити або поліпшити навички, яких йому бракує для роботи менеджером з обслуговування клієнтів.

У вересні Бюро статистики праці США повідомило про 12,6 мільйона безробітних. При цьому, за оцінками Міжнародної організації праці, у світі пандемія вплинула на близько 245 мільйонів робочих місць з повною зайнятістю.

Нове та Найкраще

246

96

285
181
Більше матеріалів