У США та Австралії пройде перший фестиваль мемів

У грудні цього року відбудеться перший у світі фестиваль мемів — «Меменале» (Memennial). Організатори називають захід бієнале, тобто його планують проводити регулярно кожні два роки. Про це повідомляє Artnet News.

«Меменале» пройде у трьох містах — американських Сіетлі та Далласі, а також австралійському Сіднеї. Ідея проєкту належить художниці Анні Балем. На бієнале представлять меми, цифрове мистецтво, що посилається на них, і нові матеріали про культуру мемів. Цим проєктом організатори збираються відповісти на питання, в чому сенс нових капіталістичних образів та як меми допомагають людям пізнавати одне одного. Також у рамках бієнале відбудеться онлайн-зустріч, на якій розкажуть про головні меми 2020-го. Спонсором проєкту стала пошукова система Ecosia.

«Нарешті! Справжній музикант, який кохає мене, тому що це я. Він зробить мене своєю музою. На відміну від мого лайнового хлопця, який не брався за гітару відтоді, як ми почали зустрічатися... / Нарешті! Дівчина, якій я по-справжньому подобаюся. Тепер я можу відкласти цю чортову гітару»

Крім того, кожен охочий може відправити на «Меменале» власний мем. Дедлайн подачі заявок — 22 листопада.

Нагадаємо, в жовтні Opera відкрила вакансію інтернет-серфера, в обов’язки якого входить пошук мемів онлайн.


Фото: meme.world / Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

6 328

714

623
978
Більше матеріалів