У Букінгемському палаці прокоментували скандальне інтерв’ю принца Гаррі та Меган Маркл

7 березня на каналі CBS відбулася прем’єра великого інтерв’ю Опри Вінфрі з принцом Гаррі та його дружиною Меган Маркл, яке вже прокоментував Букінгемський палац. У бесіді з телеведучою герцогиня Сассекська розповіла, що життя в якості члена британської королівської родини було для неї настільки емоційно складним і виснажливим, що вона замислювалася про самогубство. Також Маркл підкреслила, що її сина Арчі ще до народження позбавили титулу і охорони, а дехто при дворі переживав через те, наскільки темною буде шкіра правнука Єлизавети II. 39-річна герцогиня уточнила, що королева завжди була добра до неї і до монархині конфлікт не має відношення.

За словами принца Гаррі, вони з дружиною вирішили залишити Велику Британію, щоб Меган не повторила долю його матері, яка не отримала належної підтримки, боролася з депресією та страждала від підвищеної уваги журналістів аж до своєї загибелі в 1997-му. У січні минулого року пара заявила про те, що відмовляється від королівських обов’язків, щоб зосередитися на своїй родині. Подружжя залишило Велику Британію та переїхало до Канади, а потім — до Санта-Барбари.

В інтерв’ю CBS принц Гаррі уточнив, що вони більше не отримують фінансової підтримки від королівської родини і це одна з причин співпраці пари з компаніями Netflix, Disney і Spotify. Герцог Сассекський заявив, що стосунки з родичами у нього натягнуті, а принц Чарльз навіть не відповідає на дзвінки. Також подружжя підтвердило, що очікує на другу дитину — доньку.

Скандальне інтерв’ю герцогів Сассекських подивилася п’ята частина жителів Великої Британії. Біографка принцеси Діани і колишня редакторка Vanity Fair Тіна Браун назвала його «криптонітом» для королівської родини. Найбільш обговорюваним аспектом розмови стало звинувачення британського інституту монархії в расизмі. Борис Джонсон відмовився від коментарів, уточнивши, що, коли питання стосується королівської сім’ї, «прем’єр-міністру варто зберігати мовчання».

Одні користувачі мережі підтримують герцогів, інші — засуджують за критику монархії. Інтерв’ю вороже сприйняли представники британських ЗМІ: ведучому шоу Good Morning Britain Пірсу Моргану довелося звільнитися після того, як він емоційно висловився на адресу Меган Маркл у прямому ефірі.

9 березня ситуацію вперше прокоментували в Букінгемському палаці. «Уся родина засмучена, дізнавшись, наскільки складними були останні кілька років для Гаррі та Меган. Порушені питання, особливо расові, викликають занепокоєння. Хоча деякі спогади можуть відрізнятися, до них ставляться дуже серйозно, і родина обговорить їх у приватному порядку. Гаррі, Меган та Арчі завжди будуть членами родини, яких усі люблять», — йдеться в заяві, опублікованій від імені королеви.

Нове та Найкраще

4 494

136

256
289
Більше матеріалів