У Мілані створили платформу Posterwar із плакатами на підтримку України

Графічний дизайнер Шрінігал Поука, який працює в Мілані, запустив проєкт Posterwar, щоб підтримати українців та сприяти поширенню правдивої інформації про війну, повідомляє It’s Nice That. Наразі на сайті представлені 82 плакати, створені авторами з України, США, Італії, Португалії, Литви, Латвії, Ісландії, Німеччини, Болгарії, Індії, Бразилії, Колумбії, Південної Кореї, Тайваню та Малайзії.

Ініціатор проєкту впевнений, що архів буде збільшуватися, адже Posterwar відкритий до співпраці з дизайнерами з усього світу. Щоб додати свій плакат на сайт, достатньо попередньо надіслати на розгляд шаблони роботи. Posterwar — відкрита платформа, вона дозволяє вільно завантажувати зображення, щоб публічно продемонструвати свою позицію в мережі чи на фізичних акціях. Плакати також показували на виставках у Мілані та Берліні.

poster2
Робота Ан Чен, Тайвань. Фото: Posterwar
poster1
Робота Альбіни Колісніченко, Україна. Фото: Posterwar
poster7
Робота Лілії Небери, Україна. Фото: Posterwar
poster5
Робота Ліни Вишняуcкайте, Литва. Фото: Posterwar
poster4
Робота Квентіна Дудіньяка, Франція. Фото: Posterwar
poster8
Робота Миколи Коваленка, Словаччина. Фото: Posterwar
poster9
Робота Шрішті Вайпай, Індія. Фото: Posterwar
poster10
Робота Шрініхала Поука, Індія. Фото: Posterwar

Шрінігал Поука зазначає, що з часом ЗМІ стали публікувати менше матеріалів про повномасштабне вторгнення, а Posterwar допоможе обмінюватися інформацією та здобувати ширшу громадську підтримку. «Багато людей ще не знають про реальність того, що відбувається в Україні», — підкреслює він.

У березні польські дизайнери також запустили проєкт на підтримку української мови — 33 Letters for Ukraine. Протягом місяця автори з усього світу могли доєднатися до акції та представити власне бачення тієї чи іншої літери алфавіту.


Фото: Posterwar

Нове та Найкраще

3 689

35

32
291
Більше матеріалів