ПРОМО

Закінчується реєстрація на ярмарок грантів у сфері культури: Розповідаємо, як він проходитиме

Наступного тижня, 2 липня, відбудеться Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Його організовують Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд. Цього року через пандемію традиційний захід відбудеться онлайн. Разом з «Креативною Європою» розповідаємо, як проходитиме ярмарок.

Панельні дискусії

Учасники обговорюватимуть менеджмент культурних проєктів, майбутнє креативних індустрій та міжнародний досвід українських заявників.

Теми дискусій: успішні проєкти, які були підтримані програмою ЄС «Креативна Європа»; як працюють міжнародні та локальні грантові проєкти; поєднання мистецтва та технологій для сталого розвитку; можливості співпраці України та Європи в індустрії кіно.

Серед спікерів цього року — директорка Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив» Оксана Саржевська-Кравченко, генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, генеральна секретарка Ремісничої палати України Єлизавета Мирошниченко, засновник кінокомпанії «Директорія Кіно» Ігор Савиченко, дизайнерка Поліна Веллер, засновник та керівник кінокомпанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов, програмний директор CANactions School Вадим Денисенко, генеральний директор New Cave Media Сергій Полежака, продюсер Єгор Олесов (компанія Kinorob), продюсер Сергій Лавренюк («Солар Медіа Інтертейнмент») та керівниця сектору кіно Українського інституту Ольга Бірзул.

Презентації локальних та грантових програм

Під час цієї частини українські заявники дізнаються про можливості, що пропонують Міністерство культури та інформаційної політики України, Український культурний фонд, Український інститут, Міжнародний фонд «Відродження», Український інститут книги, Zagoriy Foundation, Дім Європи, програма підтримки «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», Національний Еразмус+ офіс в Україні, Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Посольство США в Україні, European Cultural Foundation, Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, Міжнародний Вишеградський Фонд та Harald Binder Cultural Enterprises.

Консультації з представниками грантодавців

В окремому віртуальному кабінеті учасники зможуть поспілкуватися з грантодавцями та поставити питання щодо можливостей підтримки проєктів.

Інформаційна сесія конкурсу проєктів Представництва ЄС в Україні

Тетяна Шульга, секторальна менеджерка напряму культури Представництва ЄС в Україні, розповість про новий конкурс «Посилення ролі громадянського суспільства для кращого управління, прав людини та культури» та відповість на питання.

Залишити заявку на участь можна до 1 липня, а за день до початку ярмарку — долучитися до закритої фейсбук-групи для співпраці та пошуку проєктів або менеджерів. Протягом місяця після заходу на онлайн-платформі Culture:Reload щоденно будуть публікуватися інтерв’ю з відомими митцями та діячами культурного сектору, огляди їх проєктів та надихаючі історії. Реєстрація на ярмарок тут. Напередодні заходу, 1 липня, всі зареєстровані учасники отримають посилання, щоб приєднатися до події.

Фото: Depositphotos

Нове та Найкраще

6 399

741

637
997
Більше матеріалів