Діпфейк-відео з Томом Крузом за три дні набрали мільйони переглядів у TikTok

Відео, на яких Том Круз грає в гольф, показує фокуси і розповідає про свою зустріч з Михайлом Горбачовим, набирають мільйони переглядів у TikTok, от тільки сам актор до них ніякого відношення не має, а всі ролики — діпфейк, повідомляє The Independent.

Акаунт @deeptomcruise був створений у соціальній мережі 23 лютого. Чоловік, який зображує 58-річного артиста, дуже точно передає його міміку, жести і навіть сміх — різниця лише в тому, що він трохи вищий за зірку фільмів «Місія нездійсненна». Обличчя актора відтворює нейромережа, аналізуючи велику кількість знімків реальної людини і запам’ятовуючи її поведінкові особливості. Експерти впевнені, що технологія на основі штучного інтелекту постійно вдосконалюється і з часом діпфейкі будуть усе більш реалістичними.

@deeptomcruise

I love magic!

♬ original sound – Tom

«Діпфейкі стають лякаюче популярними. Аккаунт кожної публічної особи повинен бути верифікований, навіть якщо людина не планує розміщувати контент, — це б спростило ідентифікацію фейкових сторінок», — каже фотографка Лорен Вайт. Торік творці «Південного парку» публічно висміяли програш Дональда Трампа на виборах за допомогою діпфейк-відео, а на Різдво в мережі з’явилося діпфейк-привітання Єлизавети II. У звіті Університетського коледжу Лондона сказано, що діпфейки — найбільш небезпечна форма злочинів з використанням штучного інтелекту, яка може сприяти обману і руйнувати репутацію публічних особистостей.

@deeptomcruise

♬ original sound – Tom

@deeptomcruise

Sports!

♬ original sound – Tom


Фото: Gage Skidmore, Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

6 328

714

623
978
Більше матеріалів