Роботи українських цифрових художників показали на Таймс-сквер

20 червня у Нью-Йорку стартувала міжнародна конференція NFT.NYC, присвячена криптомистецтву. Ініціатива, що була започаткована у 2018-му, стала наймасштабнішою щорічною подією у сфері NFT.

У рамках конференції були відібрані роботи 220 криптомитців з усього світу, які упродовж чотирьох днів транслюватимуть на LED-екранах на Таймс-сквер. Серед авторів троє українців: Філіпп Капустін, Євген Самученко (Q-lieb-in) та Аліна Коломійченко.

Роботи українських художників на Таймс-сквер
Робота Аліни Коломійченко
Робота Євгена Самученка
Робота Філіппа Капустіна
Artem-Gumilevskij_robota1
Робота Артема Гумілевського

«Це честь — стати одним з учасників NFT.NYC, оскільки подія знакова і конкуренція велика. Я обрав роботу про всесвітню павутину — сучасну мережу подій, часів та сподівань. Кожного дня павук повільно і впевнено плете свої електронні нитки й заманює нас у павутину. Та краще бути вільним у власному, хоч маленькому, але окремому світі», — розповідає про свій проєкт Філіпп Капустін, член об’єднання CryptoArt Ukraine.

Також в декількох галереях Нью-Йорка презентували NFT-виставки, зокрема представили роботи українських художників Ольги Лящук, Артема Гумілевського та Жанни Подобед.


Фото: NFT.NYC

Нове та Найкраще

6 677

833

711
1 100
Більше матеріалів