Жан-Клод Ван Дамм врятував цуценя, яке хотіли приспати через підроблений ветеринарний паспорт

Жан-Клод Ван Дамм закликав своїх підписників врятувати тримісячного собаку, якого можуть приспати через проблеми з ветеринарним паспортом. Про це повідомляє The New York Times.

Чихуа-хуа на прізвисько Рая належить болгарському емігрантові Олексію Іверсену. У вересні той перевіз цуценя до Осло, де зараз мешкає. Місцевий ветеринар сказав, що Рая не пройшла вакцинацію вчасно і потрапила до Норвегії за підробленим ветеринарним паспортом. Згідно з законами країни за подібне порушення собаці загрожує примусове усипляння. Раю помістили в карантин, а Олексій Іверсен створив онлайн-петицію із закликом врятувати цуценя.

Серед тих, хто підписав петицію, виявився і Жан-Клод Ван Дамм — зірка американських бойовиків, який також відомий як захисник прав тварин. «Я визнаю, що господар собаки припустився помилки з документами. Але вбивати чихуа-хуа — це погано, особливо в такий час», — сказав актор у своєму відео. Він попросив міністра охорони здоров’я Бельгії допомогти вирішити питання ненасильницьким шляхом. Влада країни звернула увагу на прохання Ван Дамма і вже повідомила Іверсену, що готова депортувати цуценя назад до Болгарії, не усипляючи його.

Нове та Найкраще

6 466

764

653
1 029
Більше матеріалів