У Великій Британії невідомий поставив $1,29 мільйона на перемогу Байдена на виборах у США

У Великій Британії невідомий поставив 1 мільйон фунтів стерлінгів ($1,29 мільйона) на те, що наступним американським президентом буде Джо Байден. Ставку зареєстрував найбільший у світі онлайн-букмекер Betfair. Про це пише CNN.

Гравцям у США не дозволяється робити ставки на вибори. Але в Британії такої заборони немає, і кількість ставок на вибори там стрімко зростає. За оцінками Betfair, обсяг грошей, які гравці продовжують ставити на президентські вибори у США до оголошення офіційних результатів, перевищить 400 мільйонів фунтів стерлінгів. Це вдвічі більше, ніж у 2016 році, коли переміг Дональд Трамп.

Особистість гравця, який зробив ставку 29 жовтня, невідома. Якщо його прогноз збудеться, він отримає прибуток у розмірі 540 тисяч фунтів стерлінгів ($696 170), а також поверне початкову ставку.

Раніше гравці Betfair безуспішно ставили 555 тисяч фунтів стерлінгів на перемогу колишнього держсекретаря США Хілларі Клінтон на виборах 2016 року і 100 тисяч фунтів стерлінгів на те, що жителі Великої Британії проголосують проти виходу країни з ЄС. Разом з тим у цій же букмекерській конторі виграв той, хто поставив 555 тисяч фунтів стерлінгів на перемогу Трампа у 2016 році.


Фото: Roberto Schmidt / AFP

Нове та Найкраще

3 466

17

120
276
Більше матеріалів