Син Усами бен Ладена став художником: його надихають вестерни і Клінт Іствуд

Син засновника терористичної організації «Аль-Каїда» Усами бен Ладена Омар захопився живописом. За останній рік Омар написав більше десяти картин. Багато його робіт присвячені природі американського Заходу. Син Усами бен Ладена захоплюється старими вестернами, поважає ковбоїв і дуже любить американського актора Клінта Іствуда, зазначає Vice.

Омар пише картини у стилі примітивізму з елементами експресіонізму. Пристрасть до живопису він успадкував від своїх матері та дядька, який був талановитим художником. Тяга до малювання у сина Усами бен Ладена була з юних років. За словами Омара, єдиним щасливим моментом його дитинства став день, коли одну з його картин повісили на стіні у школі, де він навчався.

Творчість допомагає Омару боротися з дитячою травмою, нанесеною жорстоким поводженням батька. За словами чоловіка, Усама був дуже суворим зі своїми дітьми, регулярно їх бив, а коли сини підросли, намагався переконати їх стати терористами-смертниками. Коли Омару було 15 років, батько відправив його до тренувального табору «Аль-Каїди». Через три роки син Усами бен Ладена вийшов з терористичної організації. Коли відбулися події 11 вересня, Омар уже не перебував у «Аль-Каїді». Він різко засудив терористичний акт і намагався дистанціюватися від дій свого батька.

Усама бен Ладен був уродженцем Саудівської Аравії. Він заснував «Аль-Каїду» в 1988 році. Ця організація взяла на себе відповідальність за теракти 11 вересня 2001 року у США, в результаті яких загинуло 2 977 людей і ще 24 зникли безвісти. Після багаторічних пошуків спецслужби США виявили Усаму в Пакистані, де він проживав разом з родиною. Під час операції американського спецназу 2 травня 2011 року бен Ладен був убитий. У нього, за різними оцінками, було від 20 до 26 дітей. Після терактів 11 вересня багато хто з них переїхали до Ірану, де були поміщені під нагляд влади. Омар разом з дружиною живе в Нормандії.

Нове та Найкраще

400

152

533
76
Більше матеріалів