Художниця показала, як виглядали б усміхнені Лінкольн, Че Гевара та Едгар По

Американська художниця і письменниця Карлін Беччіа відредагувала фотографії історичних особистостей, додавши їм посмішку. На роботи звернула увагу мистецтвознавиця Олена Червоник. Беччіа опрацювала у фотошопі знімки таких політичних діячів, як президент США Авраам Лінкольн, британська королева Вікторія, кубинський революціонер Ернесто Че Гевара та американська аболіціоністка Гаррієт Табмен. Художниця додала посмішку портретам Джорджа Вашингтона, англійської королеви Єлизавети I і навіть скульптурі давньоримського полководця й імператора Юлія Цезаря. Беччіа змусила посміхатися на фотографіях і деяких діячів культури — письменників Едгара Аллана По і Марка Твена, а також мексиканську художницю Фріду Кало.

«Посмішка іноді приховує більше, ніж відкриває. Часто ми посміхаємося не тому, що щасливі. Ми робимо це, щоб радувати оточуючих», — написала художниця у своєму блозі. Вона зазначила, що кілька століть тому люди ніколи не посміхалися для знімків. Фотографія вважалася серйозною справою, і більшість могли дозволити собі лише один-два фотопортрети за все життя.

Раніше компанія MyHeritage, яка допомагає клієнтам скласти генеалогічне дерево і більше дізнатися про своє коріння, запустила сервіс Deep Nostalgia, що дозволяє «оживити» архівні сімейні знімки і зображення відомих особистостей завдяки технології на основі штучного інтелекту. Deep Nostalgia дає можливість створювати короткі ролики, на яких герої старих фотографій повертають голову, відводять погляд і посміхаються, наче живі люди.

Нове та Найкраще

6 677

833

711
1 100
Більше матеріалів