Суд у США зобов’язав батьків заплатити синові $30 тисяч за викинуту колекцію порно

Американець Девід Веркінг виграв суд у своїх батьків, які викинули його колекцію порнографії. Процес відбувся ще у грудні минулого року, проте окружний суддя штату Мічиган Пол Мелоні прийняв рішення про виплату компенсації тільки зараз, передає The Guardian.

43-річний Веркінг жив у будинку своїх батьків у місті Гранд-Хейвен протягом 10 місяців після розлучення, а потім переїхав до Мансі, штат Індіана. Після переїзду він дізнався, що батьки викинули його коробки з порнографічними фільмами і журналами.

Веркінг вважав, що вони не мали права так чинити з його майном, яке він оцінив у $29 тисяч, і звернувся до суду. Батьки заявили, що вони володіють будинком і тому можуть знищити будь-яку власність у ньому, яка їм не подобається. У результаті суд обрав бік сина, зобов’язавши батьків виплатити йому $30 тисяч і ще $14,5 тисячі його адвокату.

У 2018 році батьківська рада з питань телебачення США звинуватила Netflix у розповсюдженні дитячої порнографії та зажадала видалити еротичний трилер «Бажання» аргентинського режисера Дієго Каплана.

Нове та Найкраще

6 678

833

711
1 101
Більше матеріалів