Вийшов трейлер нової «Матриці»: в ньому Нео намагається згадати все, що забув про своє минуле

Студія Warner Bros. випустила перший трейлер майбутнього фільму «Матриця: Воскресіння». У трихвилинному ролику показані головні герої — Нео (Кіану Рівз) і Трініті (Керрі-Енн Мосс), а також кілька нових персонажів.

Трейлер починається з діалогу Томаса Андерсона зі своїм терапевтом (Ніл Патрік Гарріс). «Я бачив сни, які були не зовсім снами. Я божевільний?» — запитує персонаж Кіану Рівза. Пізніше він стикається у кафе з Трініті, яка не впізнає його і питає, чи зустрічалися вони раніше. У трейлері також показаний молодий Морфеус (Яг’я Абдул-Матін II). Він вручає Нео червону таблетку і повідомляє, що «час літати».

«Матриця: Воскресіння» — це четверта частина кіносаги. На відміну від трьох попередніх фільмів, кожен з яких був зрежисований дуетом Вачовскі та спродюсований Джоелем Сільвером, четверта частина створена без участі Ліллі Вачовскі та Сільвера. Режисеркою самостійно виступила Лана Вачовскі.

Як і в попередніх картинах франшизи, сюжетом «Матриці 4» буде протистояння головних героїв комп’ютерній системі «Матриця», що встановила контроль над Землею. У фільмі зіграють Кіану Рівз, Керрі-Енн Мосс, Джада Пінкетт-Сміт, Ламбер Вільсон і Даніел Бернхардт.

Спочатку стрічка мала вийти у прокат у травні цього року, але через пандемію прем’єру кілька разів переносили. Імовірно, картину представлять 22 грудня 2021 року.

Нове та Найкраще

695

213

88
47
Більше матеріалів