Співзасновник YouTube змінив перший ролик на платформі — так він критикує відключення дизлайків

Американський підприємець та один із засновників YouTube Джавед Карім змінив опис першого ролика в історії сервісу. Таким чином Карім виступив проти відключення лічильника дизлайків, закликавши повернути цю функцію, пише портал 9to5Google.

Перше відео в історії хостингу називається «Я в зоопарку», воно триває 18 секунд. Ролик був завантажений на канал Джаведа 23 квітня 2005-го і відтоді набрав понад 200 мільйонів переглядів та 10 мільйонів лайків. Минулими вихідними користувачі Reddit звернули увагу на змінений опис. «Коли кожен ютубер згоден, що видалення дизлайків — дурна ідея, мабуть, так воно і є. Спробуй знову, YouTube», — сказано в описі зараз.

У 2005 році Карім спільно з Чадом Герлі та Стівом Ченом заснував YouTube. Підприємець не вперше змінює опис цього ролика: 2013-го він розкритикував необхідність авторизації в Google+ для залишення коментарів на відеохостингу. 10 листопада YouTube оголосив, що до кінця року у користувачів перестане відображатися кількість позначок «Не подобається» під відео, при цьому сама функція дизлайків залишиться.

Нове та Найкраще

468

202

261
250
Більше матеріалів