Острів Балі цього року відвідали лише 45 іноземних туристів

Індонезійський острів Балі у 2021 році прийняв лише 45 зарубіжних туристів — це антирекорд для сучасної історії популярного курорту. Такі показники пов’язані з жорсткими обмеженнями, запровадженими через пандемію коронавірусу, пише CNN із посиланням на місцеве управління туризму.

Останні два роки кількість іноземців на Балі неухильно падає: якщо 2019-го острів відвідали 6,2 мільйона туристів з усього світу, то 2020-го — 1 мільйон. Із січня до жовтня 2021-го це вдалося лише 45 іноземцям — практично всі вони прибули туди на приватних яхтах. Аеропорт Денпасар на Балі був закритий для міжнародних рейсів майже весь рік, їх дозволили тільки в середині осені. Проте досі виконували лише внутрішні рейси, переважно зі столиці Індонезії Джакарти.

Щоб приїхати на Балі, іноземні туристи мають оформити бізнес-візу за $300, здати кілька ПЛР-тестів та придбати спеціальну медичну страховку. Після прибуття необхідно пройти 10-денний карантин. Ситуацію ускладнює висока вартість авіаквитків через відсутність прямих рейсів.

«За всіх цих перешкод важко чекати, що до нас приїдуть іноземці», — зазначає Рей Сурявіджая, голова індонезійської асоціації готелів та ресторанів в окрузі Бадунг на Балі. За його словами, місцеві готелі зараз заповнені на 35% — і це лише завдяки місцевим туристам.

З початку пандемії коронавірусу в Індонезії зафіксували 4,2 мільйона випадків зараження. Від ускладнень померло 143 тисячі людей.


Фото: Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

1 017

29

623
136
Більше матеріалів