Netflix підтвердив вихід другого сезону «Гри в кальмара»

Південнокорейський серіал «Гра в кальмара» буде продовжено на другий сезон. Про це заявив один із керівників Netflix та директор з контенту Тед Сарандос, передає Variety.

У інтерв’ю про прибутки компанії за четвертий квартал 2021 року Сарандоса запитали, чи буде продовження гучного серіалу. «Безумовно. Всесвіт „Гри в кальмара“ тільки почався», — відповів він. Дату виходу продовження поки що не розкривають.

За словами Сарандоса, Netflix розглядає південнокорейський серіал як одну з розважальних франшиз, потенціал яких виходить за межі стримінгового сервісу. Йдеться про проведення спеціальних заходів, створення ігор і випуск товарів, присвячених проєкту. Серед таких шоу директор із контенту також згадав серіали «Бріджертони» й «Дуже дивні справи».

Читайте також: Зіграти в кальмара: Як південнокорейський серіал критикує капіталізм

У листопаді режисер «Гри в кальмара» Хван Дон Хек анонсував другий сезон, а на початку 2022-го натякнув, що можливий і третій. Увесь цей час у Netflix ніяк не коментували чутки.

Південнокорейський серіал «Гра в кальмара» вийшов на Netflix 17 вересня і за місяць став світовим хітом. Шоу розповідає про 456 людей, які через потребу у грошах погоджуються брати участь у таємному турнірі на виживання, змодельованому на зразок корейських дитячих ігор. У листопаді американський блогер відтворив «Гру в кальмара» в реальності, витративши $3,5 мільйона.

Нове та Найкраще

6 538

786

676
1 050
Більше матеріалів