Nike уклав контракт із 12-річним ілюстратором з Англії

Американський бренд спортивного одягу Nike підписав контракт із 12-річним англійським ілюстратором Джо Вейлом, відомим як Doodle Boy. Підлітка найняли як співавтора, він працюватиме над низкою спецпроєктів, завдання яких — заохочувати дітей до творчих занять. Про це повідомляє CNN.

«Ми раді підтвердити, що Джо тепер є частиною родини Nike. Це дозволить об’єднати його талант і любов до спорту, щоб надихати інших робити те, що їм подобається», — зазначили в агентстві Loveblood Creative, до складу якого входить Вейл.

Джо живе із сім’єю у Шрусбері й малює з шести років. Найбільше він любить зображати іншопланетян, монстрів та їжу. Підліток придумав таких персонажів, як Черепаха, що молиться, Крутий собака і Дитина з рюкзаком. Він має власний сайт, а на інстаграм Doodle Boy підписані 120 тисяч людей. Юний художник став відомим у 2020 році, коли йому доручили створити ілюстрацію для герцога та герцогині Кембриджських у рамках їхнього королівського туру потягом.

Відтоді Вейл ілюстрував дитячі книги, прикрашав лікарні та ресторани. Минулого року Джо мав першу персональну виставку в галереї Soden Collection у його рідному місті. У 2022-му також вийде дитяча книга з ілюстраціями підлітка під назвою «Гра в булочки» (Game of Scones).

Нове та Найкраще

6 477

766

654
1 030
Більше матеріалів