У Південній Кореї вигадали маску, яка закриває тільки ніс під час їжі

Південнокорейська компанія Atman випустила нову маску, яку не обов’язково знімати під час їжі, — достатньо лише підвернути її нижню частину на ніс, а після їжі опустити назад. Про це повідомляє The Washington Post.

Маску назвали Kosk: це поєднання слів «маска» і «ко», що означає «ніс» корейською. Словом kosk у країні зазвичай описують людей, які носять маску неправильно — прикриваючи тільки рота і залишаючи ніс відкритим. Упаковку з десятьма такими масками продають за ціною від $8.

Товар став вірусним у соцмережах та на онлайн-форумах після появи на ринку. Багато користувачів розкритикували компанію за імітацію боротьби з коронавірусом, оскільки людина з відкритим ротом, як і раніше, може поширювати інфекцію. Крім того, декому не сподобалася назва нової маски, тому що вона суперечить первісному змісту терміну kosk. Утім, у продукту знайшлися і прихильники, які зазначали, що він дозволить їм почуватися комфортніше під час обідніх перерв на роботі та в інших громадських місцях.

Нова маска з’явилася у Південній Кореї на тлі сплеску зараження штамом омікрон. Країна не запроваджувала локдаун, обмеживши лише кількість відвідувачів у ресторанах, барах та інших закладах. Щоб потрапити туди, потрібно бути вакцинованим. З початку пандемії у Південній Кореї зафіксували 884 тисячі заражень COVID-19, через ускладнення померли 6,7 тисячі людей.

Нове та Найкраще

6 678

833

711
1 101
Більше матеріалів