Для кандидата у президенти Південної Кореї створили дипфейк-двійника. Він має залучити голоси молоді

Кандидат у президенти Південної Кореї від консервативної партії «Сила народу» Юн Сок Йоль отримав цифрового двійника, завдання якого — залучити до голосування молодих людей. Про це повідомляє телеканал France24.

Дипфейк-аватар на ім’я Ай Юн (AI Yoon) створили айтішники з передвиборчого штабу Юн Сок Йоля. Вони опрацювали 20 годин виступів 61-річного політика, записаних спеціально з цією метою. Цифровий двійник виглядає як справжній кандидат, але використовує гострі фрази, які швидко стають інтернет-мемами серед молодих виборців. З моменту запуску на початку січня Ай Юн отримав мільйони переглядів на своєму сайті, де він із гумором відповідає на запитання виборців. Відповіді персонажа придумує передвиборча команда.

Дипфейк-аватар Ай Юн

Такий підхід виправдав себе — висловлювання Ай Юна часто потрапляють до заголовків південнокорейських ЗМІ. «Якби ми робили лише політкоректні заяви, ми не мали б такої реакції», — вважає творець аватара Байк Кен Хун. За його словами, майбутнє виборчих кампаній за штучним інтелектом, оскільки дуже просто створювати величезну кількість контенту за допомогою технології дипфейків.

Штаб кандидата у президенти від Демократичної партії Лі Чже Мена звинуватив конкурентів у зниженні рівня політичної боротьби. Вибори президента Південної Кореї заплановані на 9 березня

Нове та Найкраще

6 328

714

623
978
Більше матеріалів