«Це було видовище»: поліція Індії спалила 200 тонн канабісу на $66 мільйонів

Поліція південно-індійського штату Андхра-Прадеш минулого тижня влаштувала церемонію спалення понад 200 тонн канабісу, вилученого у місцевих племен протягом року. Вартість знищеного врожаю — $66 мільйонів, пише Vice.

На захід, що проходив в одному з сіл, запросили журналістів, а з висоти те, що відбувалося, знімали поліцейські дрони. «Це було видовище», — визнав начальник поліції штату Гаутам Саванг, який сам підпалив одну з куп. За його словами, масштаб події має продемонструвати мешканцям країни рішучість правоохоронців у війні з канабісом. Саванг зазначив, що поліція вже ліквідувала 90% плантацій марихуани уздовж державного кордону.

Поліцейські рейди у штаті Андхра-Прадеш в основному торкнулися фермерів із корінних племен, що живуть у віддалених поселеннях. Багатьох із них уряд країни відносить до особливо вразливих племінних груп, які виживають за рахунок землеробства, зокрема вирощування канабісу.

В Індії використання канабісу заборонене за винятком медичних та наукових цілей, його торгівля є незаконною. Згідно з останньою доповіддю ООН про наркотики, у 2019 році країна посідала четверте місце у світі за кількістю вилучень психоактивних речовин.

Нове та Найкраще

391

365

147
234
Більше матеріалів