Стрічку Валентина Васяновича «Відблиск» придбали для показу у США

Американський кінодистриб’ютор Film Movement придбав права на показ фільму «Відблиск» українського режисера Валентина Васяновича на території США. Стрічка буде у прокаті в американських кінотеатрах з 6 травня, після чого стане доступна на онлайн-платформах. Частину коштів від продажу квитків передадуть благодійним організаціям, що допомагають жертвам війни в Україні, повідомляє Screen Daily.

Картина розповідає про військового хірурга, який потрапляє в полон до проросійських бойовиків на сході України та опиняється у в’язниці «Ізоляція». Там він проходить через тортури й обстежує українських військових, що зазнали катувань. Після обміну і повернення додому герой вчиться жити заново і будувати стосунки з донькою.

Світова прем’єра фільму відбулася у вересні 2021 року в головній конкурсній програмі 78-го Венеційського кінофестивалю. У «Відблиску» зіграли актор Роман Луцький і донька Валентина Васяновича Ніка Мислицька. Українська прем’єра запланована на осінь 2022-го.

Читайте також: Війна тільки починається: «Відблиск» Валентина Васяновича — один із головних українських фільмів наступного року

«Відблиск» стане однією з небагатьох українських стрічок, які офіційно вийшли у США завдяки Film Movement. Серед них — «Донбас» Сергія Лозниці, «Погані дороги» Наталії Ворожбит та «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірини Цілик. Прем’єра останнього фільму відбудеться там 22 квітня.

Нове та Найкраще

216

37

294
246
Більше матеріалів