В Українському домі відкриють «Кінопростір» — там щоденно показуватимуть фільми

У Києві цього тижня розпочинає роботу «Кінопростір» — спільний проєкт Українського дому, компанії «Арт-об’єкт» та Ukrainian Film School. «Кінопростір» працюватиме в Українському домі в режимі щоденних показів і публічних подій, повідомили у Держкіно.

Проєкт стартує 8 червня. Цього дня відбудеться три заходи: професійна зустріч «Українське кіно у фокусі світу», прем’єра фільму Дмитра Томашпольського «Простір», на якій буде присутня знімальна група, а також показ стрічки Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» за участю актриси Лариси Кадочникової та кінознавця Сергія Тримбача. Вхід на зазначені кіносеанси вільний за попередньою реєстрацією.

Організатори проєкту обіцяють глядачам щоденні кіноподії — перегляди найкращих стрічок, прем’єри українських фільмів, професійні й відкриті публічні заходи. Відвідувачів залучатимуть до розмови із експертами кіно на спеціальних показах. У випадку повітряної тривоги сеанси будуть перервані, а глядачів скерують до укриття у цьому ж приміщенні.

Програма «Кінопростору» включатиме благодійні події, збір коштів на користь ЗСУ та підтримку українських кінематографістів. Крім того, у просторі буде представлено виставки фотографії, кіноафіш й інші тематичні експозиції.

Нове та Найкраще

216

37

294
246
Більше матеріалів