Мер Львова назвав жартом свої слова про демонтаж кав’ярні, яку відвідала Анджеліна Джолі

25 червня міський голова Львова Андрій Садовий заявив у ютуб-шоу «Культурна оборона» про плани демонтувати кав’ярню «Львівські круасани», яку наприкінці квітня відвідала Анджеліна Джолі, — заклад мали закрити нібито через порушення закону. Після поширення цієї інформації у ЗМІ мер написав у фейсбуці, що він пожартував.

Під час згаданого шоу Садовий відповів на питання ведучих про те, чи покликав він американську акторку на каву та круасани, коли вона була у Львові. «Розумієте, в чому проблема? Що цей МАФ незаконний. І його ми будемо демонтовувати», — заявив тоді мер. Коли це відбудеться, він не уточнив.

28 червня у відповідь на розголос у медіа міський голова опублікував пост, в якому назвав свою попередню заяву жартом, який зрозуміли не всі. «Кав’ярню ми не закриваємо. Мети завдати шкоди успішному бізнесу ніхто не мав і не має. Особливо у час війни, коли економіка має працювати на повну. […] Але якщо цей випадок додав впізнаваності „Львівським круасанам“ і „Культурній обороні“, я тільки за», — наголосив Садовий.

Читайте також: Як львівський юнак став героєм мемів, не помітивши Анджеліну Джолі у кав’ярні

Франчайзингова мережа «Львівські круасани» відкрилася у 2015 році. До неї входить 149 закладів по всій Україні. Унаслідок війни частина з них наразі не працює. Пекарню на Сихові прославила кіноакторка Анджеліна Джолі, яка приїхала до Львова 30 квітня з гуманітарною місією. Тоді вона замовила два круасани й капучино і залишила автограф. Її візит став приводом для численних мемів, а також підняв продажі мережі.

Нове та Найкраще

434

33

245
106
Більше матеріалів