Українські розробники створили гру про окупацію Гостомеля, Бучі та Маріуполя

Українська студія Starni Games створила гру Ukraine War Stories. Її події розгортаються у перші місяці повномасштабного вторгнення. Це три візуальні новели, де персонажа потрібно врятувати від російських військових. Ukraine War Stories заснована на реальних подіях та досвіді очевидців — в тому числі одного з працівників студії, який тиждень провів в окупованій Бучі. Наприкінці гравець має евакуювати своїх персонажів.

У Ukraine War Stories використані реальні фото війни в Україні. Гра буде повністю безкоштовною і вийде у жовтні цього року. «Один із наших колег був змушений ховатися разом із сім’єю у підвалі гаража, поки їм не вдалося евакуюватися. Їхній будинок, як і багато інших будинків у місті, росіяни пограбували. Він розповів нам про події, свідком яких став», — сказано у пресрелізі.

Коли локацією є Гостомель, розробники пропонують грати за пенсіонера Олексія Борисова, а в Бучі — за Ярика Кравченка та його сестру-медикиню Віку. Сценарій третьої, маріупольської новели, поки не розкривають.

Нове та Найкраще

196

77

214
1 088
Більше матеріалів