Вуді Аллен заперечив чутки про завершення кінокар’єри

Американський актор, режисер і сценарист Вуді Аллен спростував інформацію про те, що він нібито завершує кінокар’єру після своєї наступної картини «Оса 22». Про це повідомляє Indiewire.

17 вересня режисер в інтерв’ю іспанській газеті La Vanguardia натякнув, що його наступна стрічка може стати останньою. «Моя ідея, у принципі, полягає в тому, щоб не знімати більше фільмів, а зосередитися на письменницькій діяльності», — заявив Аллен.

Після того як ЗМІ поширили інформацію про завершення кар’єри Аллена, представник режисера спростував ці чутки. «Вуді Аллен ніколи не казав, що йде на пенсію, і не говорив, що пише ще один роман. Він сказав, що думав про те, аби не знімати стрічки, які швидко потрапляють на потокові платформи. Для нього це не дуже приємно, оскільки він є великим шанувальником досвіду кіносеансів», — підкреслив представник режисера.

Зараз 86-річний Аллен продовжує в Парижі зйомки фільму «Оса 22», який стане п’ятдесятим у його кар’єрі. Хоча сюжет залишається в таємниці, режисер порівняв стрічку із «Матч-пойнтом» (2005) і описав її як «захоплюючу, драматичну та дуже зловісну». Головні ролі у картині виконують Джина Гершон, Крістоф Вальц, Луї Гаррель, Воллес Шон, а також іспанські актори Елена Аная та Сержі Лопес.

У червні Аллен дав інтерв’ю актору Алеку Болдвіну в інстаграмі, де сказав, що «зніме, принаймні, ще один фільм» після «Оси 22».


Фото: Вуді Аллен разом із дружиною Сун-Ї Превін / Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

1 780

41

92
470
Більше матеріалів