Іспанський чиновник подав у відставку через скандальний поцілунок футболістки

Президент іспанської Федерації футболу Луїс Рубіалес подав у відставку на тлі критики за те, що він поцілував у губи футболістку збірної країни Дженні Ермосо після перемоги команди у фіналі жіночого чемпіонату світу. Про це пише BBC.

Інцидент стався під час церемонії нагородження на стадіоні в Сіднеї 20 серпня. Рубіалес спочатку обійняв, а потім пристрасно поцілував у губи нападницю збірної Дженні Ермосо. Пізніше 33-річна футболістка заявила, що поцілунок був не за взаємною згодою. А минулого тижня вона звернулася до суду, звинувативши 46-річного чиновника у сексуальному насильстві.

Цей випадок спричинив глобальну реакцію та осуд дій чиновника. На захист Ермосо стали її колеги, зокрема тренери і гравці чоловічої збірної Іспанії з футболу. Залишити посаду Рубіалеса закликали також іспанські урядовці.

Президент федерації спочатку заперечував звинувачення і називав своїх критиків «ідіотами та дурними людьми». Він також намагався зобразити себе жертвою «фальшивого фемінізму». А його мати Анхелес Бехар навіть почала голодування, виступаючи проти тиску на сина.

10 вересня Рубіалес зрештою оголосив про відставку, в тому числі з посади віцепрезидента УЄФА. За його словами, затягування конфлікту не принесе нічого позитивного ні іспанській федерації, ні місцевому футболу. Однак судова скарга Ермосо означає, що чиновнику можуть висунути кримінальні обвинувачення. «Я вірю у правду і зроблю все, що в моїх силах, аби перемогти», — заявив він.


На кавері: Граффіті з зображенням поцілунку Рубіалеса та Ермосо в Барселоні. Фото: Pau Barrena / AFP

Нове та Найкраще

690

35

90
133
Більше матеріалів