В Іспанії затримали чоловіка, який торкнувся сідниць репортерки у прямому ефірі

Іспанська поліція заарештувала чоловіка за підозрою в сексуальному насильстві над журналісткою після того, як він торкнувся її під час прямого ефіру. Інцидент викликав хвилю обурення у країні, пише The Guardian.

12 вересня репортерка телеканалу Quatro Іса Баладо розповідала наживо про пограбування банку в Мадриді. Якоїсь миті до неї ззаду підійшов чоловік і торкнувся рукою її сідниць. Потім він перервав репортаж і запитав, на якому каналі працює журналістка.

Баладо спробувала продовжити, але її перервав ведучий програми Начо Абад, який спитав колегу, чи справді її торкнувся перехожий. Коли вона відповіла «так», ведучий попросив її «зняти ідіота на камеру». Чоловік почав заперечувати свої дії та невдовзі пішов геть, спробувавши наостанок полоскотати голову журналістки. «Це трапилося не тільки зі мною, а і з кожною жінкою, повз яку він проходив», — розповіла Баладо.

Того ж дня мадридська поліція повідомила про арешт підозрюваного. Ним виявився 25-річний громадянин Румунії.

Компанія Mediaset Espana, яка володіє телеканалом, у своїй заяві підтримала журналістку і назвала ситуацію «абсолютно нестерпною». На захист репортерки стали також деякі іспанські урядовці. «Те, що досі було „нормальним“, тепер таким не є, — написала виконувачка обов’язків міністра з питань рівності Ірен Монтеро. — Дотики без згоди є сексуальним насильством, і такі дії мають каратися».

Інцидент стався на тлі скандалу з колишнім президентом Федерації футболу Іспанії Луїсом Рубіалесом, який поцілував у губи гравчиню збірної Дженні Ермосо без її згоди та був звинувачений у сексуальному насильстві. Після критики чиновник пішов з посади.

Нове та Найкраще

6 661

825

708
1 093
Більше матеріалів