84-річний британський фермер випадково став зіркою ASMR на ютубі

84-річний колишній фермер із Великої Британії Джон Батлер несподівано для себе став зіркою ютуба, повідомляє BBC. У 2016 році чоловік дав інтерв’ю місцевому телеканалу і почав набирати популярність серед шанувальників ASMR-відео, які оцінили тихий голос і спокійну манеру мовлення Джона Батлера. «На той момент я ніколи не чув про ютуб і практично нічого не знав про мережу інтернет», — згадує британець.

Чотири роки тому чоловік створив власний ютуб-канал Spiritual Unfoldment with John Butler («Духовний розвиток із Джоном Батлером») і став публікувати відео про медитацію і духовність. Блогер знімає себе на камеру і дуже тихо, майже пошепки, обговорює питання психічного здоров’я та пошуку гармонії, теми гуманізму, самотності й цінності природи, а також читає глядачам вірші.

Наразі у Джона, який живе в маленькому селі Бейквелл, 126 тисяч підписників. «Цей чоловік — найближча версія майстра-джедая», «Хочу, щоб він читав мені казки на ніч», «Його голос схожий на склянку теплого молока» — так про Джона відгукуються користувачі ютуба. Деякі глядачі відзначають, що Батлер допоміг їм впоратися з тривожністю і побоюваннями щодо COVID-19 під час пандемії. «Гадаю, відео Джона несуть у собі так багато свободи, коли ми почуваємося фізично обмеженими», — каже британка Жасмін Батчер.

Чоловік не знімає ASMR-відео спеціально і уточнює, що не знає, чому його голос так діє на людей, але щасливий, що той має заспокійливий ефект. Джон Батлер протягом довгих років практикує медитацію і підкреслює, що його основна мета — допомогти глядачам досягти балансу і впоратися зі стресом.

Нове та Найкраще

138

244

794
221
Більше матеріалів