У Данії випустили дитячий мультсеріал про пригоди чоловіка з найдовшим пенісом

Данська телерадіокомпанія DR запустила новий анімаційний серіал для дітей від 4 до 8 років, головним героєм якого став Джон Діллерман — чоловік з найдовшим пенісом у світі, повідомляє The Guardian. Статевий орган персонажа настільки незвичайний, що може проводити рятувальні операції, готувати барбекю, боротися з дикими тваринами, піднімати національний прапор і фактично дозволяє чоловікові літати. Прізвище Джона є відсилкою до його величезних геніталій: у перекладі з данської dillermand буквально означає «чоловік-пеніс».

Шоу викликало суперечки про те, чи коректно показувати такого героя на телебаченні, тим більше якщо йдеться про дитячий контент. «Невже це те послання, яке ми хочемо донести своїм дітям за часів глобального руху #MeToo?» — написала данська авторка Енн Ліз Марстранд-Йоргенсен. Професор Університету Роскілле, що спеціалізується на дослідженні гендерних питань, Крістіан Гросс упевнений, що програма, яка оспівує силу чоловічих геніталій, — крок назад у боротьбі за рівність. «Це увічнює стандартну ідею патріархального суспільства. Шоу має бути смішним і здається нешкідливим, але це не так», — говорить Грос.

Клінічна психологиня Ерла Гейстед, навпаки, переконана, що мультсеріал не несе ніякої загрози і його критики додумують те, чого там немає. «Джон Діллерман звертається до дітей і розділяє їхній спосіб мислення — діти вважають геніталії смішними. Шоу показує імпульсивного героя, який інколи робить помилки, — як і діти, але ключовий момент у тому, що герой завжди обирає правильний шлях. Він завжди бере на себе відповідальність за свої дії», — підкреслює Гейстед. При цьому вона згодна, що момент для запуску подібного проєкту обраний невдало і творці могли більше зосередитися на зображенні «відмінності та різноманітності».

Нове та Найкраще

6 678

834

711
1 101
Більше матеріалів