До 2030 року громадський транспорт в Україні замінять на електробуси, — міністр інфраструктури

До 2030 року громадський транспорт у містах України планують замінити на електричний. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час Global e-Mobility Forum.

«Ми підтримуємо використання в містах екологічних видів транспорту, зокрема електричного міського та електромобілів. До 2030 року передбачено, що міста замінять свій автопарк на електробуси і буде створена відповідна зарядна інфраструктура для них. У цьому напрямку ми зараз активно співпрацюємо з міжнародними фінансовими організаціями», — сказав міністр.

За словами Криклія, зараз в Україні налічується близько 25 тисяч електрокарів і 9 тисяч пунктів для їх підзарядки, які в основному розміщені у великих містах. У майбутньому влада планує розмістити зарядні станції на всіх дорогах загального користування у країні, а також стимулювати українські компанії до виробництва електрокарів.

Нагадаємо, під Стоунхенджем хочуть побудувати швидкісну трасу всупереч протестам археологів. А нідерландському «літаючому автомобілю» дозволили їздити європейськими дорогами.


Фото: Jens Kalaene / dpa-Zentralbild / dpa Picture-Alliance via AFP

Нове та Найкраще

6 191

652

581
931
Більше матеріалів